O nas

Paweł Ogrodzki - fotografia to jedna z moich pasji, którą wybrałem i uczyniłem swoim zawodem. Uwielbiam fotografować relacje - bliskich sobie i zakochanych. Nie lubię zbytniej przesady i sztuczności w fotografii. Jestem bystrym obserwatorem o wrażliwości dokumentalisty. W reportażu ślubnym lubię chwytać z jednej strony naturalne ujęcia portretowe, pełne emocji, a z drugiej - kadry, w których na jednym zdjęciu mieści się skrót tego, co dzieje się wokół. Prowadzę też regularną działalność w innych obszarach fotografii, więcej na tej stronie.

Ola Miszkurka - zamiłowanie z czasów dzieciństwa, przerodziło się dla mnie w pracę, która daje radość. Im więcej robię zdjęć tym chętniej je robię. Połączenie pasji i pracy to jest to, co znajduję w pracy fotografki ślubnej. Lubię szukanie momentu, aby uchwycić go w wizjerze aparatu, który w ten sposób staje się wspomnieniem do którego można wracać, otwierając album lub patrząc na ścianę.

Łączy nas wrażliwość i wielostronne spojrzenie na drugiego człowieka. Przyjaźnimy się, mamy rodziny i małe dzieci, które angażują również pokaźną część naszej energii i czasu. Każde z nas ma trochę inne spojrzenie i gust w obrazie fotograficznym, które sprawiają, że nasza wspólna praca jest bogatsza.

Rekomendacje

Rekomendacje

Kasia&Dominik

1 / 4

"Ślub pewnego pięknego czerwcowego dnia..."

1 / 4